İSTMALL

İSTMALL

Standartlarıyla dünyanın en önemli sanayi ve ticaret komplekslerinden biri olacak. Mimarisi, altyapısı, lokasyonu, sosyal alanları ve teknolojisiyle iş hayatına yepyeni bir bakış açısı getirecek.

MODERN BİR PROJE

İSTMALL, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yılına yakışır bir projeyi şimdiden hayata geçirmek için planlandı.

Türkiye’nin dünyanın en büyük 10 ekonomisi içinde yer alan, 500 milyar dolar ihracat yapan bir ülke olması için gereken; modern ve altyapısı sağlam sanayi projelerinin öncüsü olacak. Bittiği zaman hem ikitelli hem de tüm Türkiye için örnek bir sanayi ve ticaret kompleksi olacak.

OSB AVANTAJLARI

İSTMALL, OSB’de yer almasıyla Sanayi ve Ticari İşletmelere birçok avantaj sunacak.

  • Teşvik İmkânları
  • Ucuz Elektrik Kullanımı
  • Ucuz Doğalgaz Kullanımı
  • Katı Ve Sıvı Atıkların Bertarafı

Web Sitesi
Proje : İSTMALL

Konum : İkitelli, İSTANBUL

Toplam Alan: 118.000 m2

Proje Bitiş Tarihi: 2023

YENİ İSTANBUL’A KOMŞU

İSTMALL, İstanbul’un çehresini değiştirecek olan kanal İstanbul ve yeni şehir projelerine yakın konumu, Kayaşehir ve Başakşehir gibi çok hızlı gelişim gösteren ilçelere komşu olmasıyla yatırım alacak havzanın en değerli parçalarından birisi olacak.
Ayrıca temeli atılan, İstanbul’un en büyük hastanesi ikitelli şehir hastanesi ve olimpiyat köyü gibi projeler de aynı bölgede yer almaktadır.

İSTMALL Türkiye’yi dünyaya bağlayan havalimanlarının yanı başında. Atatürk Havalimanı’na 3 kilometre mesafesi ve yeni yapılacak olan 3. Havalimanına yakın konumuyla büyük bir yatırım fırsatı vaat ediyor.

ULAŞIM ÇOK KOLAY

İSTMALL, İstanbul’un can damarı olan ulaşım ağının tam merkezinde. İSTMALL’e ziyaretçiler ve çalışanlar alternatifli toplu taşıma seçenekleriyle kolayca ulaşabilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2016 projeksiyonunda yer alan yeni tramvay ve metro hatlarıyla toplu ulaşım avantajları daha da artacak.